تاکید سران قوا بر هم‌اندیشی برای کاهش تورم و حمایت از رشد تولید

به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، نشست سران قوا امروز (پنجشنبه، ۲۱ اردیبهشت) به میزبانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین «غلامحسین محسنی اژه‌ای» رئیس دستگاه قضا و با حضور آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهور و «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد. محور اصلی و کانونی نشست امروز سران قوا، حول موضوعات مرتبط با راهکارهای تحقق عملی […]

به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، نشست سران قوا امروز (پنجشنبه، ۲۱ اردیبهشت) به میزبانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین «غلامحسین محسنی اژه‌ای» رئیس دستگاه قضا و با حضور آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهور و «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

محور اصلی و کانونی نشست امروز سران قوا، حول موضوعات مرتبط با راهکارهای تحقق عملی و عینی شعار سال (مهار تورم، رشد تولید) و رفع مشکلات و مسائل اقتصادی و معیشتی مردم به‌ویژه مساله مسکن بود.

سران قوا در این نشست بر هم‌اندیشی و هم‌آوایی هر چه بیشتر بخش‌های مختلف هر سه قوه در جهت کاهش تورم و حمایت از رونق و رشد تولید تاکید کردند.

موضوع مهار تورم و جنبه‌های مختلف آن و برنامه تنظیمی دولت در این راستا، از جمله مباحث مهم مطرح شده در جلسه امروز سران قوا بود.

سران قوا همچنین در جلسه امروز، مساله مسکن و لایحه دولت در این زمینه و همچنین نحوه اتخاذ تدابیر در مواجهه با ناهنجاری‌های اجتماعی را مورد بررسی و امعان نظر قرار دادند./ایرنا