دعوت جامعه ورزش از مردم برای حضور پرشور در انتخابات

انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری جمعه ۱۱ اسفندماه در شهرهای مختلف کشورمان برگزار می‌شود. از این رو جامعه ورزش و جوانان از مردم برای حضور پرشور در این انتخابات دعوت به عمل آوردند. علی خلیلی رییس فدراسیون ورزش همگانی در این خصوص گفت: دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره […]

انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری جمعه ۱۱ اسفندماه در شهرهای مختلف کشورمان برگزار می‌شود. از این رو جامعه ورزش و جوانان از مردم برای حضور پرشور در این انتخابات دعوت به عمل آوردند.

علی خلیلی رییس فدراسیون ورزش همگانی در این خصوص گفت: دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند ماه برگزار می‌شود و جامعه ورزش همگانی هم همگام با سایر اقشار جامعه در این انتخابات حضور پررنگی خواهند داشت. جامعه ورزش از ابتدای انقلاب تاکنون در همه عرصه‌های دفاع از انقلاب حضور پررنگی داشته و قطعا در این برهه حساس دوباره ورزشکاران و قهرمانان با آگاهی و شناخت برای شرکت در انتخابات پیشقدم خواهند شد. ورزشکاران، مربیان، داوران و در کل تمامی نفرات زیرمجموعه ورزش‌های همگانی هم علاوه بر اینکه خودشان حضوری پررنگ در انتخابات خواهند داشت، از مردم هم می‌خواهیم با مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب افراد اصلح، به اقتدار و توسعه کشور و داشتن مجلسی قدرتمند و کارآمد کمک کنند.

مونا میرزایی سرپرست اسبق تیم ملی کشتی بانوان نیز عنوان کرد: حضور ورزشکاران در انتخابات یک امر ضروری و واجب است و امیدوارم ورزشکاران ما با حضور خودشان همانطور که در عرصه‌های المپیک و جهانی می‌درخشند، در این عرصه هم بدرخشند و حضور پررنگ و پر از عشق را داشته باشیم و یک صفحه جدیدی را برای نسل آینده رقم بزنیم.

محمدرضا میرشفیعی، ملی‌پوش تیراندازی جانبازان و توان‌یابان گفت: طبق سنوات گذشته که خودم در انتخابات قبلی شرکت کردم، از مردم عزیز و جامعه ورزش می‌خواهم که پای صندوق‌های رای بیایند و سرنوشت خودشان را تعیین کنند.

معصومه زارعی، کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته بانوان در این خصوص تصریح کرد: از مردم شریف ایران و ورزشکاران عزیز تقاضا می‌کنم پرشورتر از سال‌های گذشته در انتخابات شرکت کنند و سرنوشت کشورمان را رقم بزنیم. من در این انتخابات شرکت خواهم کرد و منتظر حضور پرشور و گرم‌تان در پای صندوق‌های رای هستیم.

محبوبه سنجولی قهرمان رشته کبدی گفت: همچون ادوار گذشته، وظیفه خودم می‌دانم تا در این انتخابات شرکت کنم و به پای صندوق‌های رای بروم تا در تعیین سرنوشت خودم و کشورم سهیم باشم./ایرنا