۶۵ تن سهمیه شکر در شهرستان چرداول توزیع شد

اقبال گراوندی روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: ۶۵ تن سهمیه شکر به چرداول اختصاص یافته و از طریق عوامل توزیع با قیمت ۳۴ هزار ریال در کل شهرستان توزیع شده است. وی ادامه داد: برای توزیع شکر سه سهمیه قنادان، زنبورداران و سایر اقشار مردم لحاظ شده که این مقدار سهمیه شکر […]

اقبال گراوندی روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: ۶۵ تن سهمیه شکر به چرداول اختصاص یافته و از طریق عوامل توزیع با قیمت ۳۴ هزار ریال در کل شهرستان توزیع شده است.
وی ادامه داد: برای توزیع شکر سه سهمیه قنادان، زنبورداران و سایر اقشار مردم لحاظ شده که این مقدار سهمیه شکر به ترتیب زنبورداران ۱۰ تن، قنادان ۲۰ تن و مابقی اقشار در سطح بخش های هلیلان، زاگرس، شباب و مرکزی بر اساس آمار جمعیتی توزیع و پخش شده است.
گراوندی یادآور شد: جهاد کشاورزی هیچ نقشی در توزیع ندارد و عاملان فروش توسط اداره صنعت، معدن و تجارت معرفی و اقدام به فروش می کنند و در این راستا ۱۴ عامل فروش شکر در شهرستان وظیفه توزیع و فروش آن را برعهده دارند و با توجه به اینکه توزیع اقلام ضروری مردم توسط بازرسان انجام می شود دست عوامل سودجو و دلالان کوتاه شده است.
مدیر جهاد کشاورزی چرداول تاکید کرد: کلیه تولیدکنندگان که شکر دولتی با نرخ ۳۴ هزار ریال دریافت می کنند باید تولیدات خود را مثل شیرینی، نبات و زولبیا، بامیه با نصب بنر به قیمت دولتی ارائه کنند.
شهرستان ۷۰ هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در ۳۰ کیلومتری ایلام قرار دارد./ایرنا