۱۰ وسیله شهربازی ایلام در مراحل پایانی استاندارد سازی قرار دارند

به گزارش ماناسپهر: مدیرکل استاندارد و تحقیقات استان افزود: این تعداد مربوط به شهرستان‌های ایلام، آبدانان، دره شهر، دهلران و ایوان است و همچنین ۱۰ وسیله شهربازی ایلام در مراحل پایانی استاندارد سازی قرار دارند. مهناز همتی عنوان کرد: ۲۷۰ وسیله بازی در سطح زمین‌های بازی شهرداری‌های سطح استان غیر استاندارد است که باید نسبت […]

به گزارش ماناسپهر: مدیرکل استاندارد و تحقیقات استان افزود: این تعداد مربوط به شهرستان‌های ایلام، آبدانان، دره شهر، دهلران و ایوان است و همچنین ۱۰ وسیله شهربازی ایلام در مراحل پایانی استاندارد سازی قرار دارند.
مهناز همتی عنوان کرد: ۲۷۰ وسیله بازی در سطح زمین‌های بازی شهرداری‌های سطح استان غیر استاندارد است که باید نسبت به استانداردسازی این وسایل اقدام شود و با توجه به پیگیری‌های مستمر این موضوع و اخطار به شهرداری استان و بی توجهی از سوی آنان، با اطلاع‌رسانی به دادستانی به‌عنوان مدعی‌العموم منتظر مجوز برخورد با خاطیان هستیم.
ایشان خاطر نشان ساخت: براساس مصوبه شورای عالی استاندارد و به منظور تامین ایمنی و سلامتی استفاده کنندگان، وسایل بازی و تجهیزات شهربازی در کشور مشمول استاندارد اجباری است.