پاکستان خواهان اجرای کامل برجام شد

«محمد فیصل» سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان روز پنجشنبه در نشست خبری هفتگی خود با رسانه های داخلی و خارجی اعلام کرد: «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران امروز به پاکستان سفر می کند و قرار است وی فردا (جمعه) با همتای پاکستانی خود دیدار کند. وی با ابراز نگرانی مجدد پاکستان نسبت تحولات […]

«محمد فیصل» سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان روز پنجشنبه در نشست خبری هفتگی خود با رسانه های داخلی و خارجی اعلام کرد: «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران امروز به پاکستان سفر می کند و قرار است وی فردا (جمعه) با همتای پاکستانی خود دیدار کند.
وی با ابراز نگرانی مجدد پاکستان نسبت تحولات اخیر در منطقه، تاکید کرد: اسلام آباد همواره آماده کمک به رفع تنش ها در هر نقطه از جهان است.
محمد فیصل افزود: پاکستان خواهان اجرای کامل توافق هسته ای ایران به عنوان یک توافق بین المللی، است و اگر اختلافی نیز در این خصوص وجود دارد باید از طریق مذاکرات حل و فصل شود.
محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان در ادامه رایزنی های آسیایی خود ، امروز برای گفت و گو با مقامات پاکستان به اسلام آباد سفر می کند.
وی در این سفر علاوه بر همتای پاکستانی خود با سایر مقامات ارشد این کشور دیدار و در خصوص آخرین تحولات روابط دوجانبه بویژه پیگیری توافقات اخیر روسای جمهور دو کشور و مهمترین مسائل منطقه ای و بین المللی گفت وگو و تبادل نظر خواهد کرد.
ظریف از زمان آغاز دولت امید و تدبیر تاکنون ۹ بار در مقام وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به پاکستان سفر کرده است./ایرنا