معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شمیرانات تغییر کرد

در متن حکم وی آمده است: جناب آقای بهمن جلیلیان به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان شمیرانات جنابعالی به سمت سرپرست معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات منصوب می شوید. همچنین در این حکم آمده است: امید است با استعانت از خداوند تبارک و تعالی با رعایت […]

در متن حکم وی آمده است: جناب آقای بهمن جلیلیان به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان شمیرانات جنابعالی به سمت سرپرست معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات منصوب می شوید.
همچنین در این حکم آمده است: امید است با استعانت از خداوند تبارک و تعالی با رعایت خط مشی اعلام شده وشرح وظایف قانونی و بکارگیری شیوه های مناسب در اعمال سیاست های عمومی دولت تدبیر و امید درخدمت به مردم شهرستان که ولی نعمت تان وسرمایه های اصلی نظام جمهوری اسلامی هستند،موفق و مؤید باشید.
«همایون دهاقین» پیش از این به عنوان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شمیرانات فعالیت داشت و «بهمن جلیلیان» در همین سمت در فرمانداری اسلامشهر مشغول به کار بود.
شهرستان شمیرانات متشکل از شهر شمیران (منطقه یک، بخش اعظمی از منظقه سه و شمال و شرق منطقه دو تهران) و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر ۶۰۰ هزار نفر در شمال و شمال شرقی تهران واقع شده است./ ایرنا