مرکز نگهداری از آسیب دیدگان اجتماعی شهر ایلام امسال تکمیل می شود

علی اصغر کاظمی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما افزود: به منظور ساماندهی افراد بی سرپرست و اشخاصی که به هر دلیل سرپناه مشخصی ندارند و آموزش و توانمند سازی و حمایت از این اشخاص نیاز به یک مرکز مجهز در شهر ایلام وجود داشت. وی افزود: با پیگیری‌های این اداره کل و […]

علی اصغر کاظمی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما افزود: به منظور ساماندهی افراد بی سرپرست و اشخاصی که به هر دلیل سرپناه مشخصی ندارند و آموزش و توانمند سازی و حمایت از این اشخاص نیاز به یک مرکز مجهز در شهر ایلام وجود داشت.

وی افزود: با پیگیری‌های این اداره کل و مساعدت وزارت راه و شهرسازی (شرکت مادر تخصصی باز آفرینی شهری ایران) و همکاری مسئولان استانی، احداث ساختمان این مرکز در یکی از سکونتگاه‌های هدف شهر ایلام (محله سبزی آباد) در حال اجراست.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام تاید کرد: این مرکز با زیر بنای سه هزار متر مربع در سه طبقه با پیشرفت فیزیکی ۷۶ درصد در حال احداث است و تا چند ماه دیگر به بهره برداری خواهد رسید.

کاظمی اعتبار هزینه شده در اجرای این طرح را ۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد و یادآور شد: خدمات این مرکز بصورت شبانه روزی و شامل نگهداری آسیب دیدگان اجتماعی اعم از زنان و دختران و همچنین کودکان بی سرپرست و بدسرپرست خواهد بود.

ایلام با جمعیت ۵۸۰ هزار نفر تنها استانی است که مرکز نگهداری آسیب دیدگان اجتماعی ندارد./ایرنا