صدا و سیما از طرح مسائل اختلافی بین مذاهب پرهیز کند

«علی لاریجانی» در جلسه علنی امروز -شنبه- مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر علیرضا سلیمی نماینده محلات در خصوص طرح مسائل اختلافی از صدا و سیما اظهارداشت: صدا و سیما باید از طرح مسائل اختلافی بین مذاهب پرهیز کند و همه رسانه‌ها نیز باید دقت لازم را در این زمینه داشته باشند. علیرضا سلیمی […]

«علی لاریجانی» در جلسه علنی امروز -شنبه- مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر علیرضا سلیمی نماینده محلات در خصوص طرح مسائل اختلافی از صدا و سیما اظهارداشت: صدا و سیما باید از طرح مسائل اختلافی بین مذاهب پرهیز کند و همه رسانه‌ها نیز باید دقت لازم را در این زمینه داشته باشند.

علیرضا سلیمی نماینده محلات در تذکری گفت: صدا و سیما در پخش زنده خود دقت لازم را داشته باشد افرادی که دعوت می‌کنند باید عاقل و دور اندیش باشند و مصالح ملی را رعایت کنند. گاهی ادبیات مجریان کوچه و بازاری است و گاهی مسائل اختلاف انگیز مذهبی از آنتن زنده پخش می‌کنند که به مصلحت نیست.

سلیمی همچنین در تذکر دیگری گفت: قرار بود هر ۶ ماه یک بار گزارش برجام به مجلس ارائه شود اما یک سال است که گزارشی ارائه نشده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این باره نیز گفت: گزارش برجام سر موقع ارائه شده و کمیسیون امنیت در حال بررسی آن است تا آن را به مجلس ارائه کند./ایرنا