والدین دانش آموزان کلاس اولی را به موقع ثبت نام کنند

امیر مهردادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: با توجه به اینکه سنجش سلامت دانش آموزان کلاس اولی از تیرماه آغاز می شود والدین این دانش آموزان تا پایان خردادماه جاری نسبت به ثبت نام در مدارس اقدام کنند. وی اظهار کرد: خانواده ها باید تا پایان خرداد با ثبت نام […]

امیر مهردادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: با توجه به اینکه سنجش سلامت دانش آموزان کلاس اولی از تیرماه آغاز می شود والدین این دانش آموزان تا پایان خردادماه جاری نسبت به ثبت نام در مدارس اقدام کنند.

وی اظهار کرد: خانواده ها باید تا پایان خرداد با ثبت نام قطعی فرزندانشان در مدارس نوبت انجام سنجش را دریافت کنند.

ویمعاون آموزش و پرورش ایلام با بیان اینکه ثبت نام دانش آموزان کلاس اولی از ابتدای خردادماه آغاز شده افزود: خانواده ها سعی کنند هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام فرزندان دانش آموز خود اقدام کنند.

مهردادی از خانواده ها خواست فرزندان خود را در نزدیک ترین مدرسه محل سکونت ثبت نام کنند تا مشکلی کمتری برای رفت و آمد داشته باشند.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: طرح سنجش سلامت دانش آموزان پایه اول ابتدایی از ابتدای تیرماه و به مدت ۲ ماه اجرا و در اجرای این طرح این افراد سنجش سلامت خواهند شد.

از مجموع ۹۰ هزار دانش آموز استان ایلام بیش از ۵۰ هزار نفر در ۷۴۰ مدرسه ابتدایی به تحصیل اشتغال دارند که از این شمار بیش از ۹ هزار نفر کلاس اولی هستند./ایرنا