امیدوارم پرسپولیس سال ها با برانکو افتخارآفرینی کند

شایان مصلح روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما، با اشاره به شرایط سرخپوشان در آستانه دیدار مقابل سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: در این مدت تمرینات منظمی را بازیکنان انجام داده اند و از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارند و برای جدال سخت با سپاهان […]

شایان مصلح روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما، با اشاره به شرایط سرخپوشان در آستانه دیدار مقابل سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: در این مدت تمرینات منظمی را بازیکنان انجام داده اند و از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارند و برای جدال سخت با سپاهان حاضر هستند.

وی افزود: سپاهان همیشه حریف سختی برای ما بوده و از تیم های خوب ایران است. آنها در راه قهرمانی در لیگ رقیب اصلی ما محسوب می شدند. ناکامی سپاهان در راه رسیدن به قهرمانی لیگ انگیزه این تیم را برای دیدار جام حذفی دو چندان می کند اما مطمئنا ما هم کاملا اماده هستیم تا در این مسابقه به برتری برسیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مصدومیتش گفت: متاسفانه شرایط به نحوی است که نمی توانم در تمرینات تیمی حاضر باشم. در بازی با سپاهان و فینال جام حذفی به خاطر مصدومیت نمی توانم تیم را همراهی کنم اما به طور حتم تیم در جام حذفی باقی مانده هم بهترین عملکرد را خواهد داشت و قهرمان می شود.

مصلح در مورد قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی در طول یک فصل، اظهارداشت: امسال ما در آستانه دبل قهرمانی هستیم و تلاش می کنیم تا جام حذفی را هم به فهرست افتخاراتمان اضافه کنیم. قهرمانی در دو جام در طول یک فصل لذت خودش را دارد و قصد داریم با بهترین نتیجه و کسب جام حذفی فصل را به پایان برسانیم.

وی در مورد اینکه پرسپولیس به دنبال قرارداد طولانی مدت با برانکو ایوانکوویچ است، اضافه کرد: برانکو کارنامه اش در فوتبال ایران مشخص است. این موفقیت های اخیر نتیجه ثبات در پرسپولیس است و امیدوارم این ثبات ادامه دار باشد و پرسپولیس سال های سال با برانکو جام تصاحب کنند./ایرنا