یک هزار و ۶۰۰ وعده غذای گرم بین نیازمندان ایلام توزیع شد

معصومه شاهماری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: در اجرای طرح همای رحمت شب گذشته پخت و توزیع بیش از ۳۰۰ وعده غذای گرم با کمک خیران و داوطلبان هلال احمر در بین نیازمندان که از قبل شناسایی شده اند، انجام شد. وی هدف از طرح همای رحمت حمایت از […]

معصومه شاهماری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: در اجرای طرح همای رحمت شب گذشته پخت و توزیع بیش از ۳۰۰ وعده غذای گرم با کمک خیران و داوطلبان هلال احمر در بین نیازمندان که از قبل شناسایی شده اند، انجام شد.

وی هدف از طرح همای رحمت حمایت از اقشار محروم کم درآمد بویژه زنان بی سرپرست و بدسرپرست، سالمندان، معلولان، خانواده های زندانی و بیماران صعب العلاج عنوان کرد و گفت: در این طرح با الگوگیری از سیره امام علی(ع) این بسته های غذایی بصورت شبانه بین نیازمندان استان توزیع می شود.

وی با بیان اینکه طرح همای رحمت تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت، افزود: غذاهای گرم و بسته های غذایی توزیع شده تاکنون با مشارکت و همراهی خیران و داوطلبان هلال احمر انجام شده است.

شاهماری اجرای کاروان های سلامت به مناطق سیل زده و روستاهای محروم استان و ارائه خدمات درمانی رایگان و توزیع اقلام غذایی و سفره های افطاری را از دیگر فعالیت داوطلبان این جمعیت در ماه مبارک رمضان برشمرد./ایرنا