چشمی با الاهلی به توافق رسید

الوطن نوشت: باشگاه الاهلی قطر با روزبه چشمی مدافع ایرانی باشگاه استقلال قراردادی امضا کرد و بدین ترتیب او از فصل آینده جایگزین جان کارلوس ونزوئلایی خواهد شد. علاوه بر این مارکوس برگ مهاجم سوئدی جانشین جاناتان مک دانل کاستاریکایی و نبیل الزهر مراکشی نیز جایگزین هموطن خود یعنی محسن متوالی خواهد شد تا در […]

الوطن نوشت: باشگاه الاهلی قطر با روزبه چشمی مدافع ایرانی باشگاه استقلال قراردادی امضا کرد و بدین ترتیب او از فصل آینده جایگزین جان کارلوس ونزوئلایی خواهد شد.

علاوه بر این مارکوس برگ مهاجم سوئدی جانشین جاناتان مک دانل کاستاریکایی و نبیل الزهر مراکشی نیز جایگزین هموطن خود یعنی محسن متوالی خواهد شد تا در کنار امید ابراهیمی دیگر بازیکن ایرانی و همچنین دی یونگ هلندی خارجی های الاهلی را تکمیل کنند.

براساس گزارش یک منبع موثق سه بازیکن خارجی جدید الاهلی برای تکمیل فرآیند انعقاد قرارداد با احمد بن حمد آل ثانی رئیس باشگاه، وارد دوحه شده اند؛ این قرارداد پس از معاینه بازیکنان و اطمینان از عدم هرگونه مصدومیت آنان در بیمارستان اسبیتار و تحت نظر پزشکان باشگاه به مدت یک فصل امضا خواهد شد.

الاهلی در عین حال که تصمیم به تجدید قوا گرفته است قصد دارد تا برای آماده سازی هر چه بیشتر تیم برای فصل آینده در هلند اردو بزند و براساس گزارش ها این کمپ از اواسط جولای دایر خواهد شد./ایرنا