نجفی به قتل همسرش اقرار کرده است

غلامحسین اسماعیلی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما، درباره بازداشت محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران اظهارداشت: طبق گزارش بازپرس پرونده نجفی خود را معرفی کرده و به قتل همسرش اقرار کرده است. وی با بیان اینکه نجفی علت قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و درباره اینکه آیا او مجوز نگهداری و […]

غلامحسین اسماعیلی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما، درباره بازداشت محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران اظهارداشت: طبق گزارش بازپرس پرونده نجفی خود را معرفی کرده و به قتل همسرش اقرار کرده است.

وی با بیان اینکه نجفی علت قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و درباره اینکه آیا او مجوز نگهداری و حمل اسلحه را داشته است یا نه، گفت: نجفی اکنون در بازداشت است و تحقیقات روی این پرونده باید کامل شود تا ببینیم چه کرده است.

رئیس کل دادگستری استان تهران در پاسخ به این پرسش ایرنا که شهردار سابق اعلام کرده بود همسرش را دوست دارد و علنی اعلام می‌کرد پس چگونه ممکن است او را به قتل رسانده باشد، گفت: شما می‌بینید که آن حرف آن روزش است و این هم عمل این روزش.

قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران هم در گفت وگو با ایرنا از اعتراف نجفی شهردار سابق تهران خبر داد و گفت که وی اکنون بازداشت است.

بر اساس این گزارش، ظهر امروز خانمی در منزل خود در سعادت آباد با ضرب دو گلوله به قتل رسید که با تحقیقات انجام شده مشخص شد وی میترا استاد (نجفی) همسر دوم نجفی شهردار سابق تهران است./ایرنا