کندوان و هراز جمعه یک طرفه می شود

علیرضا قدمی روز سه شنبه به خبرنگار ما گفت که محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه هشتم خرداد ماه آغاز می شود و تا ساعت ۲۴ روز جمعه برقرار است. وی افزود: تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی در این مدت در […]

علیرضا قدمی روز سه شنبه به خبرنگار ما گفت که محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه هشتم خرداد ماه آغاز می شود و تا ساعت ۲۴ روز جمعه برقرار است.

وی افزود: تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی در این مدت در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه ممنوع خواهد بود.

**محور کندوان

– رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه از چالوس به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

– همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی، ادامه دارد.

**محور هراز

– رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است.

– براساس اعلام پلیس راه، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه تا جمعه ۱۰ خرداد ماه ممنوع است.

– همچنین تردد تمامی خودروها از ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۰ خرداد از رودهن به سمت امل مسدود و از ساعت ۱۹ تا ۲۴ بامداد از آب اسک به سمت تهران یکطرفه خواهد بود.

** محور فیروزکوه

– رفت و آمد تمامی تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه تا ساعت ۲۲ همان روز از تهران به سمت قائمشهر و برعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: چنانچه شرایط ترافیکی در محورهای یاد شده عادی و روان باشد، امکان لغو محدودیت های ترافیکی وجود دارد، اما طبق دستور العمل این محدودیت برای روزهای پایانی هفته اعمال می شود.

** باران های رگباری به مازندران باز می گردد

هواشناسی استان مازندران نیز پیش از این طی اطلاعیه ای نسبت به بازگشت بارش های رگباری و احتمال جاری شدن روان آب برای روز های پایان هفته هشدار داد.

در اطلاعیه جوی هواشناسی آمده است که از امروز سه شنبه هفتم خرداد تا روز پنجشنبه در ساعات بعد از ظهر و شب مردم استان شاهد بارش های رگباری به همراه رعد و برق و وزش نسبتاً شدید باد خواهند بود که این وضعیت در ارتفاعات محسوس تر است.

همچین هواشناسی مازندران درباره رعد و برق هشدار جدی داد و از مردم خواست در این ساعات جوانب احتیاط را رعایت نمایند.

همچنین پیش بینی می شود دمای هوا مازندران در روزهای پیش رو تا پایان هفته تقریباً ثابت مانده و در ساعات شب به صورت نامحسوسی کاهش یابد./ایرنا