روز جهانی قدس تجلی اقتدار اسلام در برابر مستکبران عالم است

حجت الاسلام علی حیدری روز سه شنبه در نشست هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس ایوان ضمن دعوت از آحاد مردم برای حضور در این راهپیمایی بزرگ اظهار داشت: قدس متعلق به مسلمانان است و بزرگداشت این روز جهانی تلاش در جهت دفاع از ارزش ها و آرمان های اسلامی محسوب می شود. […]

حجت الاسلام علی حیدری روز سه شنبه در نشست هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس ایوان ضمن دعوت از آحاد مردم برای حضور در این راهپیمایی بزرگ اظهار داشت: قدس متعلق به مسلمانان است و بزرگداشت این روز جهانی تلاش در جهت دفاع از ارزش ها و آرمان های اسلامی محسوب می شود.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه روز جهانی قدس افزود: آن زمان که امام خمینی(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نام گذاری کرد کسی در خصوص اهمیت این روز اطلاعی نداشت اکنون این روز به عنوان یک کانون جهانی معرفی شده است.

امام جمعه ایوان تاکید کرد: در این روز نه فقط ملت ایران بلکه آزادی خواهان بسیاری از کشورهای جهان با حضور خود همبستگی بین المللی و حمایت از حقوق قانونی مردم مظلوم فلسطین را فریاد می زنند.

حجت الاسلام حیدری تصریح کرد: در هیج جای جهان دولتی قادر نیست ۱۰ میلیون نفر را به خیابان بیاورد هیچ دولتی در دنیا این اقتدار را ندارد ، مزیت و توانمندی های جمهوری اسلامی در دنیا منحصر به فرد است.

وی روز جهانی قدس را نماد مصاف حق علیه باطل برشمرد و گفت: این روز یک شعار نیست بلکه یک روش مبارزه است، هنر امام خمینی یک روش خاص بود که مردم را وارد مبارزه کرد.

حجت الاسلام حیدری از مردم و مسولان خواستند در مراسمات روز جهانی قدس و مراسمات سالگرد ارتحال امام در این شهرستان شرکت فعال داشته باشند.

شهرستان ۵۵ هزار نفری ایوان در ۳۵ کیلومتری ایلام واقع است./ایرنا