خسته شدیم از بس پرسپولیس جام گرفت

شیث رضایی در گفت و گو با خبرنگار ما، با اشاره به برتری پرسپولیس برابر سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی گفت: بازی خیلی خوبی بود. دیگر قهرمانی در جام حذفی هم تمام شد و باید قهرمانی دیگری را به پرسپولیسی‌ها تبریک بگوییم. وی افزود: بازی خیلی جذابی را شاهد بودیم. پرسپولیس کاملاً تیم برتر […]

شیث رضایی در گفت و گو با خبرنگار ما، با اشاره به برتری پرسپولیس برابر سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی گفت: بازی خیلی خوبی بود. دیگر قهرمانی در جام حذفی هم تمام شد و باید قهرمانی دیگری را به پرسپولیسی‌ها تبریک بگوییم.

وی افزود: بازی خیلی جذابی را شاهد بودیم. پرسپولیس کاملاً تیم برتر میدان بود و هنگامی هم که سپاهان یازده نفره بود هم موقعیت‌های زیادی به روی دروازه حریف خلق کرد. در مجموع زور سپاهان هیچ جوره به پرسپولیس نمی‌رسید و سعی داشتند که با ایجاد حاشیه کمی شرایط را عوض کنند که اینگونه نشد.

کاپیتان پیشین پرسپولیس در مورد اتفاقات حاشیه‌ای این مسابقه اضافه کرد: پیش از بازی بازیکن سپاهان جو راه انداخت که به اصفهان بیایید فلان اتفاق می افتد. حالا باید از این بازیکن تشکر کنیم که این اتفاق را رقم زد و برای پرسپولیس گلزنی کرد. منظور بازیکن سپاهان از این اتفاق همین موضوع بود.

وی گفت: پرسپولیس از بس جام گرفته دیگر خسته مان کرده است. من دلم برای سایر تیم ها می سوزد که میلیاردها تومان در طول فصل خرج می کنند و بی عنوان می مانند. ۶ جام در سه سال آمار فوق العاده ای است./ایرنا