با تمام توان و برای اعتبار هواداران مقابل پرسپولیس قرار می گیرم

سیامک فراهانی در آستانه برگزاری فینال جام حذفی کشور، در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ما با تمام توان خود در این دیدار خواهیم جنگید و تا آخرین لحظه نیز دست از تلاش بر نخواهیم داشت و با تمام وجود خود بازی می‌کنیم. وی افزود: گرچه پرسپولیس تیم بسیار قدرتمندی است که عنوان […]

سیامک فراهانی در آستانه برگزاری فینال جام حذفی کشور، در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ما با تمام توان خود در این دیدار خواهیم جنگید و تا آخرین لحظه نیز دست از تلاش بر نخواهیم داشت و با تمام وجود خود بازی می‌کنیم.

وی افزود: گرچه پرسپولیس تیم بسیار قدرتمندی است که عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کرده اما ما نیز تمام سعی و کوشش خود را خواهیم کرد تا علاوه بر اینکه نماینده شایسته ای برای استان گیلان باشیم، بلکه بتوانیم از حیثیت فوتبال استان خود نیز دفاع کنیم.

وی ادامه داد: البته هدف ما از روز اول فینالیست شدن نبود و بازی‌های جام حذفی را به چشم یک دیدار تدارکاتی مناسب نگاه می‌کردیم اما در هر مرحله برای پیروزی و صعود به مرحله بعدی به میدان می‌رفتیم.

وی بیان کرد: با توجه به این امر و با کمک خداوند و همچنین تلاش و کوشش همه ارکان تیم به خصوص بازیکنان، توانستیم به فینال رقابت‌های جام حذفی صعود کنیم و هم اینک نیز برای کسب عنوان قهرمانی به میدان خواهیم رفت.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان خاطرنشان کرد: گرچه شاید اکثر افراد و کارشناسان، پرسپولیس را از پیش قهرمان جام حذفی قلمداد کنند و شانس اول قهرمانی را به تیم قرمز پوش پایتخت نشین بدهند اما با توجه به اینکه شاید کسی فکر نمی‌کرد داماش فینالیست شود، هم اینک نیز باید این تصور را داشته باشیم که ما نیز می‌توانیم قهرمان شویم.

فراهانی اضافه کرد: با توجه به این امر، بازیکنان داماش گیلان از لحاظ روحی روانی آماده برگزاری بازی فینال جام حذفی کشور و رویارویی با تیم پرسپولیس هستند و امیدواریم که بتوانیم با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند، قهرمانی این مسابقات را کسب کنیم.

تیم‌های فوتبال داماش گیلان و پرسپولیس، یکشنبه شب برای کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های جام حذفی کشور، در دیدار فینال این مسابقات در اهواز به مصاف هم می‌روند./ایرنا