طرح های افتتاحی رئیس جمهوری یک هزار و ۴۰۰ فرصت شغلی ایجاد می کند

قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه در دیدار با انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی ایلام افزود: در حال حاضر چند پروژه مهم در اقصی نقاط استان به طور غیر رسمی شروع بکار کرده که با سفر رئیس جمهور به طور رسمی افتتاح و این طرح‌ها برای بالای یک هزار و ۴۰۰ نفر شغل ایجاد می‌کنند. وی […]

قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه در دیدار با انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی ایلام افزود: در حال حاضر چند پروژه مهم در اقصی نقاط استان به طور غیر رسمی شروع بکار کرده که با سفر رئیس جمهور به طور رسمی افتتاح و این طرح‌ها برای بالای یک هزار و ۴۰۰ نفر شغل ایجاد می‌کنند.

وی با اعلام این مطلب که ظرف سه چهار سال آینده ایلام یکی از قطب‌های توسعه کشور خواهد شد، اضافه کرد:؛ میزان اعتبار طرح‌های قابل افتتاح و کلنگ زنی سفر رئیس جمهوری به ایلام حدود هشتاد هزار میلیارد ریال براورد شده است که تحقق انها اتفاق بزرگی در امر توسعه و اشتغالزایی استان قلمداد می‌شود.

استاندار ایلام افزود: آینده کشور دست جوانان است و نظام و دولت در این راستا برنامه‌های خوبی برای می‌دادن به آنها در نظر گرفته است.

وی از حضور جوانان در عرصه‌های مدیریتی خبر دادو گفت: این موضوع با هدف تزریق انرژی و نگاه نو و قدم استوار در بدنه مدیریتی کشور مورد تاکید و اقدام نظام و دولت است.

زمان سفر رئیس جمهوری به استان ایلام پایان ماه رمضان اعلام شده هر چند که هنوز زمان قطعی ان اعلام نشده است.

هر چند استان ایلام از حیث صنعتی در ردیف استان‌های کمتر توسعه یافته کشور قرار دارد اما سرمایهع گذاری‌های کلان چند ساله به خصوص در حوزه نفت وگاز و پتروشیمی این استان مرزی را دراستانه یک دگرگونی مثبت قرار داده است./ایرنا