کتابخانه هلیلان و ساختمان شهرداری شباب درآستانه تکمیل قرار دارند

احمد اسفندیاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: این ۲ طرح عمرانی با بیش از ۸۰ درصد پیشرفیت فیزیکی کنونی در هفته دولت افتتاح رسمی می شوند. وی خاطر نشان کرد: کلنگ ساخت پروژه شهرداری شباب در سال ۹۶ در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر به زمین زده شد و در […]

احمد اسفندیاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: این ۲ طرح عمرانی با بیش از ۸۰ درصد پیشرفیت فیزیکی کنونی در هفته دولت افتتاح رسمی می شوند.

وی خاطر نشان کرد: کلنگ ساخت پروژه شهرداری شباب در سال ۹۶ در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر به زمین زده شد و در دوطبقه مجزا و پیشرفته با استانداردهای لازم ساخته شده است.
اسفندیاری یادآور شد: بخش عمرانی- اداری طرح شهرداری شباب هم اکنون پیشرفت فیزیکی ۸۷ درصدی دارد و با ادامه سرعت عمل در اجرا، هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.
مدیر راه و شهرسازی شهرستان چرداول اظهار داشت: مبلغ ۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی شهرستان برای ساختساختمان اداری شهرداری شباب هزینه می‌شود.
وی دیگر طرح در استانه افتتاح چرداول را کتابخانه عمومی روستای چشمه ماهی بخش هلیلان عنوان کرد و افزود: این طرح فرهنگی هم اکنون از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی برخوردار است.

به گفته وی برای ساخت این کتابخانه با زیربنای ۱۳۰ متر مربع بیش از سه میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد.
شهرستان ۷۰ هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در ۳۰ کیلومتری ایلام قرار دارد./ایرنا