اعتقاد راسخ به هدف مهم ترین شاخصه امام خمینی (ره) بود

حجت الاسلام احمد امرایی روز سه شنبه در مراسم سالگرد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) افزود: گرامیداشت سالگرد ارتحال امام فرصت مناسبی است که آرمان های انقلاب اسلامی و تاریخ سراسر روشن و افتخار کشور برای نسل های جوان تببین شود. وی افزود: امام انقلاب اسلامی و ملت را به عظمت و سعادت رساند […]

حجت الاسلام احمد امرایی روز سه شنبه در مراسم سالگرد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) افزود: گرامیداشت سالگرد ارتحال امام فرصت مناسبی است که آرمان های انقلاب اسلامی و تاریخ سراسر روشن و افتخار کشور برای نسل های جوان تببین شود.

وی افزود: امام انقلاب اسلامی و ملت را به عظمت و سعادت رساند و ولایت فقیه هدیه ای ارزشمند و الهی از جانب ایشان و بزرگترین نعمت برای کشور است که امروز همه از سفره و خوان گسترده آن اطعام می کنیم.

امرایی ادامه داد: اقتدار، بزرگی و برکت انقلاب اسلامی بواسطه نعمت ولایت فقیه است و ما همه باید پاسدار و در خط روشن ولایت فقیه حرکت کنیم تا به سعادت و خوشبختی برسیم.

امام جمعه چرداول به تاریخ انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) در سه مرحله بزرگ و تاثیرگذار نهضت اسلامی، مبارزه با استکبار و استبداد و تثبیت انقلاب اسلامی و مرحله مهم دفاع مقدس دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کردند و اینک ما میراث دار اینچنین هدیه ای ارزشمند و الهی هستیم.

امرایی ادامه داد: ایمان و تقوی و عمل صالح راز مهم و محبوبیت و موفقیت امام و نفوذ معنوی ایشان در اذهان ملت ایران و تمام استقلال طلبان جهان است.

امام جمعه چرداول در پایان تاکید کرد: امام خمینی (ره) هیچوقت فراموش نمی شود زیرا زندگی و سیره وی بر اساس آموزه های دینی و قرآنی بوده است./ایرنا