نماز عید فطر در ایلام برپاشد

در شهر ایلام و مصلی امام خمینی (ره) جمع کثیری از مردم و مسئولان پس از یک ماه روزه‌داری و بندگی خداوند متعال نماز عید فطر را به امامت حجت الاسلام الله نور کریمی‌تبار نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام و با حضور در مصلی امام خمینی (ره) ایلام اقامه کردند. در این ایین […]

در شهر ایلام و مصلی امام خمینی (ره) جمع کثیری از مردم و مسئولان پس از یک ماه روزه‌داری و بندگی خداوند متعال نماز عید فطر را به امامت حجت الاسلام الله نور کریمی‌تبار نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام و با حضور در مصلی امام خمینی (ره) ایلام اقامه کردند.

در این ایین ولایت مداران ایلامی با برپایی نماز فطر، خداوند متعال را برای یافتن یک ماه توفیق بندگی و طاعت روزه شکر کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این مراسم اظهار داشت: عید فطر، سپاس نعمتی است که در رمضان نازل شده است.

حجت الاسلام کریمی‌تبار عید فطر را عید؛ پیروزی بر خصم درون و جشنی روحانی دانست و گفت: عید فطر، پاداش افطارهای خالصانه است، مُهر قبولی انفاق‌های با قصد قربت و پایان نامه دوره ایثار و گذشت در مسایل مالی است.

وی افزود: عیدفطر، عید خداجویی و خداترسی و خداپرستی است و نماد وحدت و همبستگی جهان اسلام در مقابل دشمنان و مسنکبران و زورگویان جهان است.

در این مراسم معنوی صندوق‌های کمک به معلولان و نیازمندان و همچنین جمع‌آوری نذور و فطریه نمازگزاران نیز توسط دستگاه‌های مسئول انجام و شهروندان ایلامی کمک‌های خود را اهدا کردند./ایرنا