طارمی در آستانه بازگشت به پرسپولیس

منشاء که در لیگ هفدهم برای تیم پرسپولیس بازی می کرد با نظر برانکو از فهرست این تیم جدا شد تا درلیگ هجدهم آبی پوش شود و پیراهن استقلال را به تن کند. این در حالی است که باشگاه استقلال نیز علاقه ای به ادامه همکاری با او ندارد تا این مهاجم نیجریه ای در […]

منشاء که در لیگ هفدهم برای تیم پرسپولیس بازی می کرد با نظر برانکو از فهرست این تیم جدا شد تا درلیگ هجدهم آبی پوش شود و پیراهن استقلال را به تن کند.

این در حالی است که باشگاه استقلال نیز علاقه ای به ادامه همکاری با او ندارد تا این مهاجم نیجریه ای در ایام تعطیلات لیگ، تهران را ترک کند. البته خبر می رسد که او هنوز با باشگاه استقلال تسویه حساب مالی نکرده است. ولی تمایل دارد فوتبال خود را در کشورهای عربی دنبال کند.

همچنین جدایی «ماریو بودمیر» مهاجم اهل کرواسی تیم پرسپولیس از جمع سرخپوشان قوت گرفته تا برانکو برای جانشینی او «مهدی طارمی» مهاجم فعلی الغرافه قطر را در فهرست خریدهای باشگاه قرار دهد.

البته بودیمیر با پرسپولیس یک فصل دیگر قرارداد دارد ولی هموطن برانکو از شرایط خود راضی نیست تا پیگیر فسخ قراردادش شود.

برانکو امروز سه شنبه فهرست بازیکنان مورد نظر خود را برای لیگ نوزدهم پیش از عزیمت به کرواسی به «ایرج عرب» مدیر عامل باشگاه تحویل داد و خواست که باشگاه به جذب افراد مورد نظر همت کند./ایرنا