هواداران نگران ماندن برانکو نباشند

در ادامه این بیانیه آمده است: در پی شایعات منتشر شده در روزهای اخیر درباره شرایط کار برانکو و ابراز نگرانی‌های هواداران، این باشگاه در راستای اطلاع رسانی دقیق و شفاف به هواداران عزیز و رسانه‌های محترم، اعلام می‌دارد؛ همانطور که پیش از این مورد تاکید بوده است، برانکو یک فصل دیگر تحت قرارداد با […]

در ادامه این بیانیه آمده است: در پی شایعات منتشر شده در روزهای اخیر درباره شرایط کار برانکو و ابراز نگرانی‌های هواداران، این باشگاه در راستای اطلاع رسانی دقیق و شفاف به هواداران عزیز و رسانه‌های محترم، اعلام می‌دارد؛ همانطور که پیش از این مورد تاکید بوده است، برانکو یک فصل دیگر تحت قرارداد با باشگاه پرسپولیس است. این مدت قرارداد با اجرای توافق رسمی دو طرف مبنی بر پرداخت معوقات و مطالبات به ایشان، به اجرا در خواهد آمد. اقدامات باشگاه در این راستا در حال انجام است و هواداران از این بابت نگران نباشند.

البته تصمیم باشگاه فقط برای حفظ سرمربی در مدت این یک سال نیست، بلکه مصمم به اجرای قراردادی بلند مدت هستیم که پیشنهاد آن را به آقای برانکو ارایه کردیم. پیگیری برای این منظور پس از اجرای توافق در روزهای آینده به شکل جدی دنبال می‌شود.

این بیانیه در حالی صادر شد که شایعه توافق «برانکو ایوانکوویچ» با باشگاه الاهلی عربستان اعضای هیات مدیره پرسپولیس را به تکاپو انداخته است تا هر طور شده با تامین منابع مالی اجازه جدایی به این مربی موفق را ندهند.

برخی از رسانه ها و سایت های عربستانی مدعی شدند که برانکو پس از مذاکره با سران باشگاه الاهلی عربستان، با آنها به توافق اولیه دست یافته و به زودی قرارداد خود را رسمی خواهد کرد تا هدایت این تیم را در مسابقات داخلی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا عهده دار شود.

هیات مدیره باشگاه برای حفظ برانکو جلسه ای اضطراری تشکیل خواهد داد. مدیران ارشد این باشگاه روز «شنبه» با دستور جلسه اجرای این توافق در موعد مقرر، تشکیل جلسه فوق العاده می‌دهند.

باشگاه پرسپولیس قبل از عزیمت برانکو به کرواسی برای مرخصی پایان فصل با وی توافقی رسمی داشت مبنی بر اینکه از زمان این توافق ظرف دو هفته مطالبات وی پرداخت شود تا او به مربیگری اش در جمع سرخپوشان تهرانی ادامه دهد.

هیات مدیره پرسپولیس سخت در تلاش است با تامین منابع مالی «برانکو ایوانکوویچ» را برای فصل آینده حفظ کند.

ایرج عرب در مصاحبه ای اعلام کرد: «برانکو ایوانکوویچ» فصل آینده با پرسپولیس قرارداد دارد و به طور حتم با پرداخت مطالباتش وی را حفظ خواهیم کرد.

این مربی در سه فصل اخیر تیم پرسپولیس را به سه قهرمانی متوالی لیگ برتر، ۲ قهرمانی سوپر جام و قهرمانی جام حذفی رسانده و یک مرتبه نیز تیمش به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

برانکو که بخش زیادی از مطالبات خود را از باشگاه پرسپولیس دریافت نکرده است، هنوز یک فصل دیگر با قهرمان ایران قرارداد دارد؛ اما به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش می تواند از پرسپولیس جدا شود./ایرنا