تصادفات در محورهای کاشان ۲ کشته و ۵۰ مصدوم داشت

رئیس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان بامداد جمعه در این زمینه گفت: ۱۲ حادثه رانندگی در ۴۸ ساعت گذشته در محورهای منتهی به این شهرستان داشتیم و تعطیلاتی پر حادثه سپری کردیم. حسین ریاحی افزود: آسیب دیدگان ای حادثه‌ها پس از رها سازی از سوی همکاران سختکوش هلال احمر و آتش […]

رئیس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان بامداد جمعه در این زمینه گفت: ۱۲ حادثه رانندگی در ۴۸ ساعت گذشته در محورهای منتهی به این شهرستان داشتیم و تعطیلاتی پر حادثه سپری کردیم.

حسین ریاحی افزود: آسیب دیدگان ای حادثه‌ها پس از رها سازی از سوی همکاران سختکوش هلال احمر و آتش نشانی، با انجام اقدام‌های درمانی اولیه به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شدند.

ساعت هشت صبح امروز حادثه‌ای رانندگی در آزادراه قم- کاشان در محدوده روستای آب شیرین یک کشته و سه مصدوم برجا گذاشت.

همچنین عصر امروز حادثه برخورد سه دستگاه خودروی پژو ۲۰۶، اس دی و ال ۹۰ در جاده مشهد اردهال- کاشان به کشته شدن یک نفر و آسیب دیدن ۹ نفر دیگر منجر شد.

افزون بر ۳۰۰ نفر از ابتدای سال جاری تاکنون در جریان حادثه‌های رانندگی در محورهای منتهی به کاشان آسیب دیدند.

شهرستان کاشان با برخورداری از ۲ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه همسنگ شامل یکهزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی درجه یک، ۶۰۰ کیلومتر راه روستایی و فرعی و ۴۰۰ کیلومتر آزادراه در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان و ۲۲۰ کیلومتری جنوب قم واقع است./ایرنا