تیم ویلموتس چشم نواز بازی کرد

«مسعود مژدهی» در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ما درباره عملکرد ملی پوشان در دیدار روز پنجشنبه برابر سوریه که با برتری قاطع ۵ بر صفر به سود ایران پایان یافت، اظهار داشت: تیم ملی در بازی با سوریه فوتبال تهاجمی و قابل قبول را به نمایش گذاشت و توانست به یک پیروزی پرگل […]

«مسعود مژدهی» در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ما درباره عملکرد ملی پوشان در دیدار روز پنجشنبه برابر سوریه که با برتری قاطع ۵ بر صفر به سود ایران پایان یافت، اظهار داشت: تیم ملی در بازی با سوریه فوتبال تهاجمی و قابل قبول را به نمایش گذاشت و توانست به یک پیروزی پرگل و با ارزش برسد.
وی افزود: اگرچه با یک بازی نمی توان عملکرد فنی مارک ویلموتس را مورد ارزیابی دقیق قرار داد اما او یک مربی خوب و توانمند است که نسل جدید فوتبال بلژیک را پرورش داده و در موفقیت های امروز این تیم اروپایی نقش بسزایی دارد.
مژدهی تصریح کرد: هواداران تیم ملی انتظار دارند علاوه بر اینکه موفقیت های کارلوس کی روش تکرار شود، تیم فوتبال ایران بتواند راهی را آغاز کند که در دوره بعدی جام ملت های آسیا به طلسم چند دهه قهرمان نشدن کشورمان در مهم ترین و معتبرترین تورنمنت ملی قاره کهن پایان داده و به افتخاری بزرگ در این رقابت ها برسیم.
وی تاکید کرد: مارک ویلموتس احتیاج به زمان دارد تا بتواند افکار تاکتیکی اش را در تیم ملی اجرا کند و به طور حتم کار این مربی بعد از برگزاری ۲ دیدار دوستانه برابر سوریه و کره جنوبی آغاز خواهد شد.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی با کره جنوبی دوستانه است اما نتیجه این مسابقه برای هر دو تیم از اهمیت زیادی برخوردار است و هیچکدام دوست ندارند در این جدال شکست بخورند./ایرنا