معروف و موسوی در صدر بهترین بازیکنان لیگ ملت‌های والیبال

چهارمین روز از مسابقات لیگ ملت‌های والیبال با حضور ایران در رده سوم جدول رده‌بندی پایان یافت. ایران در چهار مسابقه خود تیم‌های ایتالیا، آلمان و چین را شکست داد و فقط مقابل برزیل باخت. سعید معروف که از روز نخست، رتبه بهترین پاسور را در اختیار دارد، همچنان در صدر جدول بهترین بازیکنان این […]

چهارمین روز از مسابقات لیگ ملت‌های والیبال با حضور ایران در رده سوم جدول رده‌بندی پایان یافت. ایران در چهار مسابقه خود تیم‌های ایتالیا، آلمان و چین را شکست داد و فقط مقابل برزیل باخت.

سعید معروف که از روز نخست، رتبه بهترین پاسور را در اختیار دارد، همچنان در صدر جدول بهترین بازیکنان این پست جا خوش کرده است. معروف میانگین ۱۰.۴ پاس منجر به امتیاز در هر ست را ثبت کرده است.

سیدمحمد موسوی که در دو بازی اخیر تیم ملی عملکرد درخشانی داشت، سرانجام به رتبه اول بهترین مدافعین روی تور رسید. این بازیکن به طور میانگین در هر ست ۰.۸ امتیاز با دفاع روی تور گرفته است.

موسوی در کنار پوریا فیاضی با میانگین ۰.۴ امتیاز در هر ست، در رتبه‌های پنجم و ششم بهترین زننده سرویس مسابقات نیز قرار دارند. علی شفیعی هم با میانگین ۰.۳۳ امتیاز در هر ست، دهم است.

در بخش بهترین دریافت‌کننده‌های مسابقات، محمدرضا حضرت‌پور با ۳۶.۱۱ و میلاد عبادی‌پور با ۳۴.۹۵ درصد موفقیت به ترتیب سوم و چهارم هستند. حضرت‌پور با میانگین ۲.۱۳ و عبادی‌پور با میانگین ۱.۶ توپ‌گیری در هر ست، رتبه‌های چهارم و دهم بهترین‌های این بخش نیز ایستاده‌اند.

امیر غفور با ۶۵ امتیاز در رده پنجم امتیازآورترین بازیکنان مسابقات و با ۵۴.۹۵ درصد موفقیت در رده هشتم بهترین زننده اسپک مسابقات ایستاده است./ایرنا