۸۰ هکتار از مراتع دهلران در آتش سوخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار نورعلی یاری اظهار داشت: در پی وقوع آتش سوزی در مراتع روستای “بیشه دراز” شهرستان دهلران ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند. وی تصریح کرد: با حضور به موقع عوامل انتظامی، آتش نشانی، اداره منابع طبیعی و کمک های همه جانبه مردم منطقه، این آتش […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار نورعلی یاری اظهار داشت: در پی وقوع آتش سوزی در مراتع روستای “بیشه دراز” شهرستان دهلران ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: با حضور به موقع عوامل انتظامی، آتش نشانی، اداره منابع طبیعی و کمک های همه جانبه مردم منطقه، این آتش سوزی با تلاش فراوان و مشقت زیاد و بدون خسارت جانی اطفاء شد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ۸۰ هکتار از مراتع در این آتش سوزی خاکستر شده است، اضافه کرد: تحقیقات برای به دست آوردن علل و عوامل بروز آتش سوزی در منطقه در دستور کار ماموران پلیس قرار دارد.

وی در پایان از شهروندان خواست: با توجه به اینکه در فصل خشک شدن مزارع، مراتع و اشجار هستیم، می‌طلبد در این ایام، جوانب احتیاط را رعایت کنیم و با خطا و بی احتیاطی ضربات جبران ناپذیری را به طبیعت و کشاورزان نزنیم./ایرنا