۱۰ کیلوگرم حشیش در چرداول کشف شد

سردار نورعلی یاری با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر قصد انتقال مقداری حشیش از استان همجوار جهت توزیع در شهرستان را دارد، مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و انتظامی شهرستان چرداول قرار گرفت. […]

سردار نورعلی یاری با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر قصد انتقال مقداری حشیش از استان همجوار جهت توزیع در شهرستان را دارد، مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و انتظامی شهرستان چرداول قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و انتظامی شهرستان در این عملیات با اشراف کامل و طی چند روز کار اطلاعاتی در مسیرهای احتمالی تردد خودرو مستقر شدند.

وی تصریح کرد: پس از مشاهده خودرو مورد نظر، راننده خودرو به محض مشاهده مأموران قصد فرار از تور ایست و بازرسی مأموران را داشته که در یک عملیات تعقیب و گریز خودرو متهم به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه به جهت تخطی از سرعت در حوالی یک از روستاهای حوزه استحفاظی شهرستان واژگون شد.

سردار یاری گفت: بلافاصله مأموران نسبت به بازرسی خودرو اقدام در نتیجه مقدار ۱۰ کیلوگرم ماده مخدر از نوع حشیش کشف، راننده خودرو (بدون آسیب دیدگی خاصی) دستگیر، پس از بازجویی‌های مقدماتی با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد./ایرنا