روحیه شهادت طلبی عامل بازدارندگی اهداف شوم دشمنان است

قاسم سلیمانی دشتکی روز شنبه در دیدار با معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور افزود: خدمت به خانواده‌های شهدا و جامعه ایثارگران بزرگترین سعادت بوده و به عنوان کاری ارزشمند محسوب می‌شود. وی به جایگاه فرهنگ ایثار و شهادت در این استان اشاره کرد و گفت: نزدیک به پنج درصد جمعیت این […]

قاسم سلیمانی دشتکی روز شنبه در دیدار با معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور افزود: خدمت به خانواده‌های شهدا و جامعه ایثارگران بزرگترین سعادت بوده و به عنوان کاری ارزشمند محسوب می‌شود.

وی به جایگاه فرهنگ ایثار و شهادت در این استان اشاره کرد و گفت: نزدیک به پنج درصد جمعیت این استان از جامعه شهدا و ایثارگران هستند.

استاندار ایلام با اشاره به شمار بالای جمعیت ایثارگران این استان که شامل ۱۲ هزار جانباز، ۳۳۲ آزاده و بیش از سه هزار شهید است، افزود: این آمار بیانگر جایگاه زرفیع فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه انقلابی مردم است.

استاندار ایلام بر رفع مشکل اشتغال خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران تاکید کرد و گفت: این مساله باید در اولویت کاری این نهاد ارزشمند قرار گیرد.

معاون توسعه مدیریت سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام برای آئین تکریم و معارفه مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام صبح امروز به این استان سفر کرده است./ایرنا