حضور مدیران بین مردم ارجح تر از برگزاری جلسات است

محمد نوذری روز شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام افزود: رفع مشکلات مردم باید اولویت کاری همه مسوولان قرار گرفته و در این زمینه اهتمام جدی و ویژه داشته باشند. وی با بیان اینکه هر مسئولی که امانت خود را بر دوش دیگری می‌گذارد، باید از توفیق خدمت […]

محمد نوذری روز شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام افزود: رفع مشکلات مردم باید اولویت کاری همه مسوولان قرار گرفته و در این زمینه اهتمام جدی و ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه هر مسئولی که امانت خود را بر دوش دیگری می‌گذارد، باید از توفیق خدمت گذشته راضی باشد ادامه داد: مسوولان با فراغ بال مسئولیت هایشان را واگذار کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام اضافه کرد: عزت و سربلندی کنونی کشور به واسطه ایثارگری، مجاهدت شهدا، جانبازان و ایثارگران است و این موضوع مهم سبب اقتدار ایران درجهان شده است.

نوذری تاکید کرد: ایلام استانی با جمعیتی بیش از ۵۸۰ هزار نفر سه هزار شهید، هزاران جانباز و ایثارگر را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده بنابراین ادامه راه این عزیزان امری واجب و ضروری است.

در این آیین با تقدیر از خدمات سلیمان رستمیان مدیر کل قبلی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، اسدالله تولیده به عنوان مدیر کل جدید این نهاد معرفی شد./ایرنا