طلبه دره شهری حین اطفای حریق درگذشت

تشییع پیکر طلبه و بسیجی فداکار محمدحسین حسین زاده امروز ۲۵ خرداد با حضور پرشور مردم دره شهر در روستای عباس آباد برگزار شد. مرحوم حسین زاده که برای خدمات رسانی و اطفا حریق مزارع روستای عباس آباد به کمک اهالی این روستا آمده بود به دلیل استنشاق گاز دی اکسید کربن و گرمای بالای […]

تشییع پیکر طلبه و بسیجی فداکار محمدحسین حسین زاده امروز ۲۵ خرداد با حضور پرشور مردم دره شهر در روستای عباس آباد برگزار شد.
مرحوم حسین زاده که برای خدمات رسانی و اطفا حریق مزارع روستای عباس آباد به کمک اهالی این روستا آمده بود به دلیل استنشاق گاز دی اکسید کربن و گرمای بالای آتش سوزی به رودخانه سیمره پناه برده که به دلیل تنش گرمایی در این رودخانه غرق و درگذشت.
همچنین آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور نیز با صدور پیامی، درگذشت طلبه جهادی محمدحسین حسین زاده را به حوزه علمیه ایلام و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.
حجت الاسلام محمدجواد قنبربیگی امام‌جمعه دره شهر در پیامی ضمن تسلیت درگذشت این طلبه فداکار خواستار پیگیری چگونگی فوت وی شد.
هرساله رسم غلط آتش زدن گسترده پس چرای مزارع دره شهر ضرر مالی کشاورزان وارد کرده و امسال نیز اولین قربانی خود را گرفت./ایرنا