ترامپ باردیگر از رسانه های کشورش انتقاد کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا صبح یکشنبه با انتقاد از گزارشی که در روزنامه نیویورک تایمز مبنی بر افزایش حملات سایبری ایالات متحده به روسیه منتتشر شده، انتقاد کرد. ترامپ نوشت: این خیانتی از روزنامه ای است که زمانی عالی بود اما اکنون طوری مستاصل شده که هر خبری را حتی اگر برای کشورش بد […]

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا صبح یکشنبه با انتقاد از گزارشی که در روزنامه نیویورک تایمز مبنی بر افزایش حملات سایبری ایالات متحده به روسیه منتتشر شده، انتقاد کرد.

ترامپ نوشت: این خیانتی از روزنامه ای است که زمانی عالی بود اما اکنون طوری مستاصل شده که هر خبری را حتی اگر برای کشورش بد باشد، نیز چاپ می کند.

رئیس جمهوری آمریکا ضمن رد این گزارش نیویورک تایمز بار دیگر رسانه های جریان اصلی کشورش را «دشمن مردم» نامید.

ترامپ همچنین در حالی که مصاحبه ای را که با شبکه «ای بی سی نیوز» انجام داده و آن را «لذت بخش» توصیف کرد، با انتقاد از نامگذاری آن نوشت: این مصاحبه «رئیس جمهوری ترامپ: ۳۰ ساعت» نام گرفته که اشاره ای گمراه کننده به این است که من زمان کمی برای مصاحبه می گذارم. این مصاحبه قرار است فردا منتشر شود.

رئیس جمهوری آمریکا با این ادعا که بیش از هر رئیس جمهوری دیگری در تاریخ این کشور مصاحبه انجام داده، بار دیگر مدعی شد که وضعیت اقتصادی در دوره او از هر زمان دیگری بهتر شده است.

درگیری ترامپ با رسانه ها موضوعی هر روزه شده و حملات وی به رسانه های جریان اصلی آمریکا بخش قابل توجهی از پیام های توئیتری او را تشکیل می دهد./ایرنا