اعتبارات جذب نشده خزانه ملی به پروژه‌های راهسازی اختصاص می یابد

قاسم سلیمانی دشتکی در نشست اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی استان از عملکرد خوب دستگاه‌هایی که در جذب اعتبارات اسناد خزانه موفق عمل کرده اند، تمجید کرد. وی اضافه کرد؛ دستگاه‌های اجرایی یک هفته فرصت دارند که اسناد خزانه‌ی ملی را جذب نمایند، در غیر این صورت اعتبارات مذکور به پروژه‌های راهسازی اختصاص می‌یابد. استاندار ایلام […]

قاسم سلیمانی دشتکی در نشست اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی استان از عملکرد خوب دستگاه‌هایی که در جذب اعتبارات اسناد خزانه موفق عمل کرده اند، تمجید کرد.

وی اضافه کرد؛ دستگاه‌های اجرایی یک هفته فرصت دارند که اسناد خزانه‌ی ملی را جذب نمایند، در غیر این صورت اعتبارات مذکور به پروژه‌های راهسازی اختصاص می‌یابد.

استاندار ایلام از ادارات دولتی خواست اموال مازاد خود را اعلام و بعد از تأیید کمیته کارشناسی این اموال را به مزایده بگذارند و به فروش برسانند.

سلیمانی دشتکی تاکید کرد: در این راستا بخشنامه‌ای تنظیم و ظرف یک ماه کلیه دستگاه‌های دولتی اموال و دارایی‌های مازاد را اعلام کنند و در ادامه یک کمیته تخصصی به شناسایی اموال اقدام کند و از محل فروش این اموال ۱۰۰ درصد بودجه به خود دستگاه بازگردانده شود.

وی سپس در پاسخ به گزارش مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان از ورود گردشگران عراقی به استان گفت: ورود تورهای گردشگری خارجی به استان آغاز یک حرکت بسیار خوب در توسعه این صنعت مهم خواهد بود.

استاندار ایلام یادآور شد: بایستی با آماده کردن زیرساخت‌ها و مدیریت خوب تورها زمینه ساز رشد و توسعه در این حوزه شد.

سلیمانی دشتکی در پایان گردشگران را بهترین مبلغان جاذبه‌های استان عنوان کرد که بایست متولیان و دست اندرکاران این مهم را در برنامه ریزی های خود مد نظر داشته باشند./ایرنا