۲ واحد تولید بتن و سنگدانه در دهلران تعطیل شد

علیرضا سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: خط تولید سنگدانه ریز و درشت و تولید بتن آماده این شهرستان به دلیل ابطال پروانه و تولید فرآورده غیر استاندارد پلمپ شدند. وی در تشریح عملکرد فصلی این اداره گفت: اداره استاندارد شهرستان دهلران طی سه ماه اول سال جاری بیش از ۶۰ […]

علیرضا سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: خط تولید سنگدانه ریز و درشت و تولید بتن آماده این شهرستان به دلیل ابطال پروانه و تولید فرآورده غیر استاندارد پلمپ شدند.
وی در تشریح عملکرد فصلی این اداره گفت: اداره استاندارد شهرستان دهلران طی سه ماه اول سال جاری بیش از ۶۰ مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و خدماتی تحت پوشش داشته و بالغ بر ۴۰ مورد نمونه برداری نیز از محصولات تولیدی این واحدها انجام شد.
رئیس اداره استاندارد دهلران افزود: در راستای طرح کنترل کالاهای مشمول عرضه شده در سطح بازار این اداره در سه ماهه اول امسال ۹۰ مورد بازرسی و کنترل مراکز عرضه، تمرکز و توزیع کالا در سطح شهرستان را انجام داده است.
سلیمانی همچنین از آزمون و کالیبره کردن تمامی نازل های سوخت موجود در شهرستان و تمامی باسکول های ثابت و همکف و نیز اوزان سبک سنجش منطقه خبر داد و تاکید کرد: صدور و تمدید پنج پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای واحدهای فاقد استاندارد برای فرآورده های سنگدانه ریز و درشت مورد مصرف در بتن و گچ تیپ یک و انرژی و مواد غذایی و تمدید سه گواهی تأیید صلاحیت مدیر کنترل کیفیت واحدهای تولیدی و خدماتی شهرستان از دیگر اقدامات در این ایام است.
شهرستان ۶۵ هزار نفری دهلران در ۲۲۸ کیلومتری ایلام قرار دارد./ایرنا