اجرای پروژه های زیرساختی جنوب ایلام سرعت می گیرند

شادمهر کاظم زاده در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: پروژه های مختلفی در حوزه جنوبی استان ایلام در حال اجراست که تلاش برای جذب اعتبار مصوب انها جریان دارد. نماینده حوزه انتخابیه دهلران گفت: همچنین بهبود وضعیت داجرایی پروژه های راکد جنوب استان ایلام در حال پیگیری برای اجرایی شدن قرار دارند. […]

شادمهر کاظم زاده در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: پروژه های مختلفی در حوزه جنوبی استان ایلام در حال اجراست که تلاش برای جذب اعتبار مصوب انها جریان دارد.
نماینده حوزه انتخابیه دهلران گفت: همچنین بهبود وضعیت داجرایی پروژه های راکد جنوب استان ایلام در حال پیگیری برای اجرایی شدن قرار دارند.
وی همچنین اعلام کرد : احداث سد تنظیمی در پایین دست سد سیمره و جلوگیری از خسارات وارده به کشاورزان در شهرستان دره‌شهر در آینده ای نزدیک انجام می شود.
رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام گفت: ۴۵۰ میلیاردریال برای تکمیل تونل کبیر کوه تصویب شده است که تا پایان سال مالی ۹۷ حفاری آن تمام می شود.
وی افزود: برای توسعه زیرساخت های برق رسانی در جنوب استان ایلام تسریع در احداث پست ۲۳۰ کیلوولت مورموری و احداث نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی دهلران در وزارت نیرو در حال پیگیری است.
نماینده حوزه جنوبی ایلام در مجلس از دستور عدم قطع برق مناطق گرمسیری استان ایلام توسط وزیر نیرو خبر داد و گفت: وزیر نیرو با معاون حوزه برق به صورت مکتوب دستور عدم قطع برق مناطق گرمسیری استان را صادر کرده است.
وی با اشاره به تلاش برای شتاب پتروشیمی دهلران، اظهار داشت: برای اجرای کامل این طرح به ۳۶ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
کاظم زاده تصریح کرد: مراحل ابتدایی پتروشیمی دهلران با سرمایه گذاری سازمان بازنشستگی شرکت نفت شروع شده است./ایرنا