قطع برق اهالی بدره را کلافه کرده است

هادی صی هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: حال چیزی که هر روز در شهرستان بدره اتفاق می‌افتد و باعث اعتراض و گلایه مردم شده این است که با وجود گرمای بالای ۴۵ درجه و قرار گرفتن شهرستان بدره جزو مناطق گرمسیری استان چرا باید روزانه بیش از ۲ ساعت مردم […]

هادی صی هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: حال چیزی که هر روز در شهرستان بدره اتفاق می‌افتد و باعث اعتراض و گلایه مردم شده این است که با وجود گرمای بالای ۴۵ درجه و قرار گرفتن شهرستان بدره جزو مناطق گرمسیری استان چرا باید روزانه بیش از ۲ ساعت مردم با قطعی برق آنهم خاموشی های بدون اعلام و برنامه قبلی مواجه باشند.
وی تاکید کرد: چرا باید مردم تماس بگیرند و شکایت کنند که یخچال‌ های کسبه و فروشندگان در بازار دچار اشکال شده است.
عضو شورای شهر بدره افزود: هرچند قطعی برق برای همه مردم مشکلات روزمره به وجود آورده است اما برخی اقشار و صاحبان برخی مشاغل و حرفه‌ها می‌گویند از قطعی برق خسارت دیده‌اند.
صی هاشمی یادآور شد: آب شدن و فاسدشدن مواد غذایی موجود در یخچال‌های سوپرمارکت‌ها، لبنیاتی ها، فاسد شدن خمیر نانوایان، سوختن و یا نیم ‌سوز شدن دستگاه‌های برقی و خسارت‌ به واحدهای تولیدی، همه از تبعات قطعی‌ های بی ‌برنامه برق است.
وی افزود: شهرستان بدره با اینکه جزو مناطق گرمسیری است و اختلاف دمایی در حد ۲ درجه با دره شهر و حدود ۶ درجه نسبت به شهر ایلام دارد متاسفانه در گروه مناطق گرمسیری قرار نگرفته و روزانه در اوج گرما و با بیش از ۲ ساعت قطع می شود.
عضو شورای شهر بدره اظهار داشت: مردم از مسئولان انتظار دارند اوضاع را مدیریت و اگر شرایط بحرانی است که چاره‌ای جز قطع‌کردن روزانه برق وجود ندارد، قطعی‌ها طبق زمان‌بندی و به صورت عادلانه اتفاق بیفتد.
شهرستان بدره دارای ۲۵ هزار نفر جمعیت است./ایرنا