بررسی درخواست سرمایه گذاری در زمینه تاسیس گلخانه در استان ایلام

دوازدهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در خصوص بررسی درخواست سرمایه گذاری در زمینه تاسیس گلخانه به ریاست نعمتی مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری ایلام، در دفتر مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری ایلام برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماناسپهر و به نقل از روابط […]

دوازدهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در خصوص بررسی درخواست سرمایه گذاری در زمینه تاسیس گلخانه به ریاست نعمتی مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری ایلام، در دفتر مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری ایلام برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماناسپهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام، نعمتی در این نشست گفت: تمرکز و همت مدیران استان و استانداری بر حمایت از سرمایه گذاری است و سرمایه گذاری در استان در ساده ترین حالت ممکن انجام می گیرد.
قدرت فیض الهی نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری نیز ضمن معرفی پتانسیل های موجود استان، آمادگی مجموعه مرکز خدمات سرمایه گذاری جهت هماهنگی های لازم و تسریع در فرایندهای انجام سرمایه گذاری را اعلام داشت و گفت: شروع کار از امروز، توسط مرکز خدمات انجام خواهد شد تا سرمایه گذار بدون فوت وقت و درگیر شدن در بروکراسی اداری سرمایه گذاری کند.
در ادامه میری رئیس سازمان جهاد کشاورزی، ضمن معرفی پتانسیل های استان در زمینه کشاورزی و زمین های موجود و زیرساخت ها، آمادگی مجموعه جهاد کشاورزی را برای همکاری در زمینه سرمایه گذاری اعلام داشت.