۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تردد در جاده های ایلام ثبت شد

نورالله دلخواه در گفت وگو با خبرنگار ما افزود: بیشترین تردد ها در این مدت در محورایلام – بدره ، ایلام – سرابله و کمترین تردد نیز در محور لومار – سه راهی عالی آباد ثبت شده است. وی یادآور شد: این میزان تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان ایلام نسبت به مدت مشابه سال […]

نورالله دلخواه در گفت وگو با خبرنگار ما افزود: بیشترین تردد ها در این مدت در محورایلام – بدره ، ایلام – سرابله و کمترین تردد نیز در محور لومار – سه راهی عالی آباد ثبت شده است.
وی یادآور شد: این میزان تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان ایلام نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۷درصد افزایش را نشان می دهد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: بر اساس اطلاعات ترافیک بر خط مرکز مدیریت راه های استان سهم خودروهای سنگین از این میزان تردد ۱۱ درصد است.
دلخواه اضافه کرد: همچنین در این مدت نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر مسافر توسط ناوگان حمل ‌و نقل عمومی برون‌ شهری این استان جابجا شده اند.
به گزارش ایرنا، ۵۲ شرکت حمل و نقل کالا در استان ایلام فعال است و نزدیک به چهار هزار و ۵۰۰ نفر راننده نیز در بخش حمل و نقل بار در استان ایلام مشغول کار هستند.
در حال حاضر ۱۱۱ کیلومتر بزرگراه، ۶۷۰ کیلومتر راه اصلی، ۸۹۱ کیلومتر راه فرعی و یک هزار و ۷۷۰ کیلومتر راه روستایی در استان ایلام زیر بار ترافیک است./ایرنا