اعزام نمایندگان استان ایلام به مرحله مقدماتی چهل و یکمین دوره مسابقات قران کریم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماناسپهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام : حجه الاسلام مرتضی عزیزی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلاماز برگزاری مرحله کشوری چهل و یکمین دوره مسابقات قران کریم در دو مرحله مقدماتی و نهایی و به ترتیب در شهرهای قم و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماناسپهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام : حجه الاسلام مرتضی عزیزی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلاماز برگزاری مرحله کشوری چهل و یکمین دوره مسابقات قران کریم در دو مرحله مقدماتی و نهایی و به ترتیب در شهرهای قم و اراک خبر داد.
وی با اشاره به اینکه ۱۹ نفر از استان ایلام، در رشته های مختلف، به مسابقات کشوری راه پیدا کرده اند، تصریح کرد: مرحله مقدماتی مسابقات معارف از نهم تا ۱۶ شهریورماه، اجرایی می شود.
حجه الاسلام عزیزی ادامه داد: این دوره از مسابقات با حضور ۶ نفر از برادران و خواهران استان، در بخش‌های حفظ موضوعی، تفسیر قرآن و معارف حدیث در شهر مقدس قم برگزار می‌شود .
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام افزود: مرحله نهایی و فینال مسابقات با حضور نفرات برتر و راه یافته به مرحله نهایی از ۱۰ تا ۲۳ مهرماه در استان مرکزی و با محوریت شهر اراک برگزار می‌شود.
این مقام مسئول در پایان یادآور شد: سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان متولی برگزاری مسابقات قرآنی در سطح کشوری، استانی و شهرستانی و در موقوفات و اماکن متبرکه نیز در زمینه ترویج فرهنگ قرآنی و آموزش‌های قرآنی فعالیت می‌ کند.