ترویج ویروس بدبینی از ترفندهای جنگ روانی دشمن است

حجت الاسلام و المسلمین محمد نقی لطفی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر ایلام اظهار داشت: امروز دشمنان نظام و انقلاب تمام تلاش خود را برای بدبین کردن مردم از ارکان نظام اسلامی به کار برده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی‌ کنند. وی افزود: معظم له در این خصوص […]

حجت الاسلام و المسلمین محمد نقی لطفی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر ایلام اظهار داشت: امروز دشمنان نظام و انقلاب تمام تلاش خود را برای بدبین کردن مردم از ارکان نظام اسلامی به کار برده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی‌ کنند. وی افزود: معظم له در این خصوص بیانات راهگشایی را بیان کردند که نباید ویروس بدبینی را گسترش داد، ایشان فرمودند من به همه دولت‌ها انتقاد داشته و انتقاد هم کرده ام و هیچگاه اهل مسامحه در برخورد با اشکالات دستگاه ها نیستم.
امام جمعه ایلام اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب بیان کردند نوع انتقاد کردن باید طوری نباشد که اثر آن مردم را دچار بدبینی کند و طوری هم نباشد که تبلیغات مثبت هم برای مردم قابل باور نباشد.
حجت الاسلام لطفی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: نا امید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب برنامه حساب شده دشمن است و در فضای مجازی درصدد عملی کردن این اقدام هستند.
وی جنگ رسانه ای را حربه دیگر دشمنان ایران اسلامی دانست و اضافه کرد: دشمنان دیرین این مرز و بوم علاوه بر جنگ اقتصادی در تلاش هستند تا جنگ رسانه ای هم ایجاد کنند.
امام جمعه ایلام تصریح کرد: جنگ رسانه‌ ای دشمن برای احساس به بن‌بست رسیدن مردم است، رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با خبرگان رهبری در خصوص جنگ روانی و رسانه‌ ای دشمن علیه نظام اسلامی و ملت ایران بیانات ارزشمندی را فرمودند.
حجت الاسلام لطفی در بخش دیگری از سخنان خود با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین گفت: یکی از خصوصیات بارز سید و سالار شهیدان احیای امر به معروف و نهی از منکر است، در واقع این فریضه با تمامی امر به معروف ها و نهی از منکر ها تفاوت دارد./ایرنا