قاتل افسر مرزبانی ایلام دستگیر شد

سردار نورعلی یاری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی شهادت افسر نیروی انتظامی شهید حسن سهیلی در سال ۹۵ و اقدام به فرار عامل این حرکت ناجوانمردانه تلاش ها برای دستگیری این قاتل فراری در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان چرداول قرار گرفت. وی افزود: بعد از ماه ها کار اطلاعاتی شبانه […]

سردار نورعلی یاری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی شهادت افسر نیروی انتظامی شهید حسن سهیلی در سال ۹۵ و اقدام به فرار عامل این حرکت ناجوانمردانه تلاش ها برای دستگیری این قاتل فراری در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان چرداول قرار گرفت.
وی افزود: بعد از ماه ها کار اطلاعاتی شبانه روزی و تحت نظر قرار دادن محل سکونت و مسیر های تردد متهم، شب گذشته در یک عملیات غافلگیرانه و تیراندازی متقابل و مجروح شدن متهم از ناحیه پا، قاتل به همراه یکی از دوستانش توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان چرداول دستگیر و جهت انجام اقدامات قانونی تحت نظر قرار گرفت.
سردار یاری با بیان اینکه قاتل برای سیر مراحل قانونی تحویل محاکم قضایی شد، تاکید کرد: از متهمان دستگیر شده تعداد یک قبضه سلاح کشینکف به همراه سه تیغه خشاب و ۵۵ فشنگ جنگی کشف شد.
فرمانده انتظامی استان ایلام از همه ماموران جان برکف و ایثارگری که در این عملیات دستگیری نقش داشته اند و همیشه عرصه را بر هنجارشکنان، قانون شکنان و مخلان نظم و امنیت تنگ می کنند، تشکر و قدرانی کرد.
شهرستان ۵۹ هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در ۳۵ کیلومتری ایلام قرار دارد./ایرنا