۳۰ هزار نفر از یادمان های مهران بازدید می کنند

سرهنگ پاسدار روح الله جاویدان روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یادمان‌های شهدا از جمله قلاویزان، تپه شنی، نقطه ایثار و… در این شهرستان برای بازدید از کاروان‌های راهیان نور کشور آماده سازی شده است. وی افزود: پیش‌​بینی می​شود امسال بیش از ۳۰ هزار نفر از زائران راهیان نور از یادمان​های هشت سال دفاع […]

سرهنگ پاسدار روح الله جاویدان روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یادمان‌های شهدا از جمله قلاویزان، تپه شنی، نقطه ایثار و… در این شهرستان برای بازدید از کاروان‌های راهیان نور کشور آماده سازی شده است.
وی افزود: پیش‌​بینی می​شود امسال بیش از ۳۰ هزار نفر از زائران راهیان نور از یادمان​های هشت سال دفاع مقدس شهرستان مرزی مهران بازدید کنند.
جاویدان بیان داشت: آمادگی برای استقبال از کاروان‌های راهیان نور در یادمان‌های دفاع مقدس در شهرستان مهران از هم اکنون با انجام فضاسازی‌ها توسط خادمان آماده بازدید علاقمندان و مسافران نوروزی شده است.
وی تصریح کرد: آشنایی با مناطق عملیاتی در راستای زنده نگه داشتن یاد شهدا و ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس از تاکیدات مقام معظم رهبری است که چراغ راه را برای هدایت جوانان و تربیت اسلامی آنها روشن می‌دارد.
از فروردین سال ۵۸ تا پایان جنگ تحمیلی ۱۷۲ عملیات زمینی، ۷۰ عملیات هوایی و ۴۲۹ مورد تحرک زمینی در این استان صورت گرفته و بیش از سه هزار شهید، ۱۰ هزار جانبار و ۳۰۰ آزاده نتیجه جانفشانی مردم استان ایلام در دوران دفاع مقدس است./ایرنا