اختلاف خانوادگی در ایوان حادثه آفرید

سرهنگ سعید عالی پور روز شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز ۱۱۰ مبنی بر درگیری خانوادگی و مجروح شدن یک نفر، بلافاصله مأموران پاسگاه انتظامی سراب، به محل اعزام شدند. وی ادامه داد: درگیری بین پدر و پسر بر سر اختلاف مالی بوده که با بالارفتن درگیری […]

سرهنگ سعید عالی پور روز شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز ۱۱۰ مبنی بر درگیری خانوادگی و مجروح شدن یک نفر، بلافاصله مأموران پاسگاه انتظامی سراب، به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: درگیری بین پدر و پسر بر سر اختلاف مالی بوده که با بالارفتن درگیری لفظی، پدر با استفاده از سلاح گرم اقدام به شلیک گلوله و پسرش را از ناحیه گردن مجروح می کند.
فرمانده انتظامی ایوان افزود: مصدوم توسط اورژانس به بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان اعزام و از آن طریق جهت مداوای بیشتر به مراکز درمانی ایلام منتقل و حال وی مساعد گزارش شده است.
سرهنگ عالی پور تاکید کرد: مأموران پس از شناسایی متهم با اقدامات اطلاعاتی، متهم که دارای سوابق متعدد کیفری و نیز سابقه درگیری با سلاح گرم را دارد دستگیر و از وی ۲ قبضه سلاح غیر مجاز کشف و ضبط شد.
وی در پایان گفت : متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی ایوان شد./ایرنا