فرودگاه ایلام برای نوروز ۹۸ پرواز فوق العاده برقرار می کند

علی متانت روز دوشنبه در گفت و گوی خبری اظهار داشت: با توجه به افزایش حجم مسافران از ۱۵ اسفند تا پایان تعطیلات نوروز فرودگاه به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی به مسافران است. وی ادامه داد: همه ساله بیشترین حجم مسافران از پانزدهم تا ۲۹ اسفندماه است و از اول تا هشتم فروردین […]

علی متانت روز دوشنبه در گفت و گوی خبری اظهار داشت: با توجه به افزایش حجم مسافران از ۱۵ اسفند تا پایان تعطیلات نوروز فرودگاه به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی به مسافران است.
وی ادامه داد: همه ساله بیشترین حجم مسافران از پانزدهم تا ۲۹ اسفندماه است و از اول تا هشتم فروردین از حجم مسافران کاسته می شود اما دوباره از نهم تا پایان تعطیلات حجم مسافران افزوده می شود.
مدیر فرودگاه شهدای ایلام تاکید کرد: هم اکنون روزانه به طور میانگین ۸۰۰ الی یک هزار نفر به فرودگاه شهدای ایلام مراجعه می کنند که پخش بروشور، فیلم های گردشگری و معرفی جاذبه های استان در این محل می تواند نقش مهمی در معرفی زیبایی های استان داشته باشد.
متانت از شروع بکار بهسازی محوطه فرودگاه و آماده سازی آن برای سال جدید خبر داد و گفت: کار زیباسازی و بهسازی محوطه شروع شده و فرودگاه ایلام برای پذیرایی و خدمات رسانی به مسافران نوروزی آماده است.
وی یاداور شد: ۴۰ الی ۵۰ درصد پروازها از کشور همسایه عراق به استان انجام می گیرد.
وی اظهار داشت: امیدواریم که شرایط جوی مساعد باشد و همه پروازها انجام گیرد و مشکلی در زمینه کنسل و لغو پرواز به دلیل شرایط جوی در ایلام نوروز نداشته باشیم./ایرنا