ثبت نام طرح رونق تولید در ایلام آغاز شد

رضا محمد رحیمی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با تفاهم انجام شده میان وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه کشور تسهیلات تولید و اشتغال به طرح ها و واحدهای تولیدی استان پرداخت می شود. وی افزود: تامین سرمایه در گردش، پرداخت تسهیلات مورد نیاز طرح های […]

رضا محمد رحیمی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با تفاهم انجام شده میان وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه کشور تسهیلات تولید و اشتغال به طرح ها و واحدهای تولیدی استان پرداخت می شود.
وی افزود: تامین سرمایه در گردش، پرداخت تسهیلات مورد نیاز طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد، تامین مالی طرح های بازسازی و نوسازی و رفع نیاز مالی واحد های صنعتی، معدنی و صنوف تولیدی از جمله اهداف این طرح است.
معاون امور صنایع سازمان صنعت،معدن و تجارت ایلام تاکید کرد: با تخصیص یارانه سود پیش بینی شده، نرخ نهایی سود تسهیلات طرح ها و واحدهای تولیدی در صورت تحقق اهداف مربوط، برای مناطق برخوردار ۱۴ درصد و برای مناطق کمتر برخوردار به ۱۲ درصد کاهش می یابد.
محمد رحیمی اضافه کرد: مراحل تخصیص و نحوه ارائه تسهیلات در سایت بهین یاب به آدرس http://www.behinyab.ir مشخص و دستورالعمل اجرایی آن به این سازمان ابلاغ شده است.
لازم به ذکر است که ۵۳۵ واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری حدود ۲۶۵ میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال ۹ هزار و ۱۷۱نفر در استان ایلام وجود دارد./ایرنا