۱۶۹ حادثه دیده در برف و کولاک ایلام امدادرسانی شدند

حسین عارفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: امدادرسانی این جمعیت در محورهای ارتباطی ملکشاهی _ میمه و ایوان _ کرمانشاه انجام گرفته است. وی ادامه داد: نیروهای این جمعیت در محورهای ایوان به اسلام آباد غرب و محور ملکشاهی به میمه به ۵۵ خودرو گرفتار شده در برف و کولاک […]

حسین عارفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: امدادرسانی این جمعیت در محورهای ارتباطی ملکشاهی _ میمه و ایوان _ کرمانشاه انجام گرفته است.
وی ادامه داد: نیروهای این جمعیت در محورهای ایوان به اسلام آباد غرب و محور ملکشاهی به میمه به ۵۵ خودرو گرفتار شده در برف و کولاک و بیش از ۱۶۰ نفر توسط نیروهای هلال احمر شهرستان ایوان و ملکشاهی امدادرسانی شدند.
مدیرعامل هلال احمر ایلام اضافه کرد: کمک به بستن زنجیر چرخ و مساعدت در بازگشت خودروهای منحرف شده افراد حادثه دیده از جمله خدمات جمعیت هلال احمر به مسافران گرفتار شده در برف و کولاک بود.
عارفی افزود: نیروهای هلال احمر با تجهیزات کامل امدادی به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال برای امدادرسانی به مردم در حوادث طبیعی و غیر طبیعی آمادگی کامل دارد.
بارش برف از شامگاه جمعه ۱۷ اسفندماه مناطقی از استان را در بر گرفت که موجب اخلال در ترد خوردوهای درون شهری و برون شهری و تردد مردم شد./ایرنا