متخلفان کمبود بلیت اتوبوس در ایلام برخورد قضایی می‌شوند

به گزارش دادستانی ایلام، عبدالوهاب بخشنده اظهار کرد: پیرو گزارش‌های مردمی روز گذشته در مورد کمبود و یا بی عدالتی در تهیه بلیت اتوبوس، موضوع به همراه فرمانده انتظامی شهرستان ایلام به صورت میدانی پیگیری و بازرسی مکرر در دستور کار دادستانی قرار داده شد. وی افزود: پس از گزارش‌های مکرر از وضعیت پایانه مسافربری […]

به گزارش دادستانی ایلام، عبدالوهاب بخشنده اظهار کرد: پیرو گزارش‌های مردمی روز گذشته در مورد کمبود و یا بی عدالتی در تهیه بلیت اتوبوس، موضوع به همراه فرمانده انتظامی شهرستان ایلام به صورت میدانی پیگیری و بازرسی مکرر در دستور کار دادستانی قرار داده شد.

وی افزود: پس از گزارش‌های مکرر از وضعیت پایانه مسافربری ایلام و نارضایتی مردم از نبود اتوبوس، طی تماس با مسئولان راهداری، سرویس ایاب و ذهاب ترمینال روال عادی خود را از سر می‌گیرد و هیچ اتوبوسی خارج از سرویس حق تردد نخواهد داشت.

بخشنده داستان عمومی و انقلاب مرکز ایلام هشدار داد تا زمانی که روال عادی تهیه بلیت و رفت و آمد مردم مهیا شود، دادستانی با نظارت میدانی با متخلفان برخورد خواهد کرد و امنیت و آرامش روانی مردم خط قرمز دستگاه قضایی استان ایلام است.

۸۷ شرکت مسافربری در استان ایلام فعال هستند./ایرنا