بیش از ۲ میلیون گردشگربه مازندران سفر کردند

سیف الله فرزانه صبح روز جمعه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اظهار کرد: از ۲۷ اسفند تا کنون ۲میلیون و ۳۷۰ هزار نفر گردشگر مقیم در مازندران داشتیم و مازندران در رتبه نخست کشوری قرار دارد. وی با بیان اینکه درصد چادرخوابی در شهرها به شدت کاهش یافته است ، افزود: بیش از […]

سیف الله فرزانه صبح روز جمعه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اظهار کرد: از ۲۷ اسفند تا کنون ۲میلیون و ۳۷۰ هزار نفر گردشگر مقیم در مازندران داشتیم و مازندران در رتبه نخست کشوری قرار دارد.
وی با بیان اینکه درصد چادرخوابی در شهرها به شدت کاهش یافته است ، افزود: بیش از ۸۰ درصد مسافرها از واحدهای رسمی اسکان استفاده کردند.
دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر مازندران با اشاره به اینکه ۱۶۹۳ بازدید نظارتی داشتیم، گفت: این واحدها ۲۵ مورد تذکر دریافت کردند.
به گفته فرزانه یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر از جاذبه های گردشگری مازندران بازدید کردند.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، سامانه بارشی از عصر یکشنبه هفته گذشته وارد مازندران شد و این سامانه موجب بارش شدید باران و سیلاب در این استان شد به طوریکه خسارت های زیادی را به زیر ساخت های شهری و روستایی مازندران وارد کرد .
جدول پیش بینی هفت روزه هواشناسی مازندران نشان می دهد که شرایط جوی استان از امروز صاف و آفتابی است که این هوای خوش همراه با افزایش دما تا فردا ، شنبه ادامه خواهد داشت.
هواشناسی مازندران شرایط غالب جوی استان را برای یکشنبه چهارم فروردین نیمه ابری گزارش کرد که از بعدازظهر این روز از سمت غرب استان بارش باران ، کاهش دما و در ارتفاعات با بارش برف همراه خواهد بود .
مدیرکل هواشناسی مازندران نیز اظهار کرد: دوشنبه و سه شنبه هفته آینده ارتفاعات مازندران دچار برف است.
محمدرضا رضوی افزود: منطقه هزار جریب بارش باران بیشتر خواهد بود و نیازمند توجه بیشتر است.
وی با بیان اینه سه شنبه بارندگی داریم، تصریح کرد: چهارشنبه اینده این سیستم جوی از استان خارج می شود./ایرنا