محور ایلام – مهران، پر ترددترین مسیر نوروز ۹۸ است

سرهنگ رضا همتی زاده در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این روزها که سفرهای نوروزی آغاز شده جاده‌های استان شلوغ و پرترافیک است. وی افزود: بیشترین ترددها در محور ایلام- مهران است، در این راستا نیروهای پلیس راه متمرکز شده و با توجه به این که اکثر تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهرها رخ […]

سرهنگ رضا همتی زاده در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این روزها که سفرهای نوروزی آغاز شده جاده‌های استان شلوغ و پرترافیک است.
وی افزود: بیشترین ترددها در محور ایلام- مهران است، در این راستا نیروهای پلیس راه متمرکز شده و با توجه به این که اکثر تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می‌دهد از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌شود.
رئیس پلیس راه ایلام تاکی کرد: برای نخستین بار تردد در مسیرهای ارتباطی در همه محورها در ایام نوروز با دوربین‌های پایش تصویری رصد می‌شود.
همتی زاده عنوان کرد: در این راستا با خودروهای متخلفی که ارتکاب ۲ تخلف همزمان را دارند برخورد و تا ۷۲ ساعت این خودروها متوقف خواهند شد.
وی اضافه کرد: از تمامی رانندگان تقاضا دارم رعایت سرعت مطمئنه، تجاوز به چپ و انحراف به چپ، و نیز از سبقت‌های غیر مجاز خودداری کنند.
رئیس پلیس راه ایلام یادآور شد: نکته مهم در سفر توجه به قانون است و اینکه با پرهیز از عجله و شتاب و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در سفرهای نوروزی می‌توان سفری ایمن و بی خطر را برای ما به همراه داشته باشند./ایرنا