۱٫۵ میلیون گردشگر نوروزی وارد گناوه شدند

سیدعلی پاک نژاد روز دوشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: از این مجموع ۶۶۰ هزار و ۵۱۹ نفر اقامت چند روزه داشتند ومابقی در این شهر تردد کردند. وی اظهارداشت: باتوجه به رشد چند برابری ورود گردشگران و مسافران نوروزی این شهرستان در مقایسه با تعطیلات سال گذشته پیش بینی می شود […]

سیدعلی پاک نژاد روز دوشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: از این مجموع ۶۶۰ هزار و ۵۱۹ نفر اقامت چند روزه داشتند ومابقی در این شهر تردد کردند.
وی اظهارداشت: باتوجه به رشد چند برابری ورود گردشگران و مسافران نوروزی این شهرستان در مقایسه با تعطیلات سال گذشته پیش بینی می شود که شمار مسافران افزایش قابل ملاحظه ای داشته باشد.
رئیس ستادهماهنگی خدمات سفر گناوه گفت: با وجود بارندگی های چند روز اخیر و آینده همچنان شاهد افزایش ورود گردشگر به این شهرستان هستیم.
وی بیان کرد: این شهرستان از نقاط گردشگرپذیر کشور و قطب گردشگری استان بوشهر است که همه ساله پذیرای شمار زیادی از هموطنان از اقصی نقاط می شود که باید از این فرصت نهایت بهره را برد.
پاک نژاد افزود: این شهرستان بدلیل اینکه درطول سال پذیرای جمعیت زیادی از مسافران و گردشگران اقصی نقاط کشور می شود، ستاد خدمات سفر بطور مستمر و دائم فعال است.
وی گفت: باتوجه به اینکه جمعیتی چندین برابر شهرستان در تعطیلات نوروز وارد این منطقه می شوند، حجم کاری و خدمات دهی قابل قیاس حتی با شهرهای بزرگ کشور نیست اما مجموعه مدیران همه تلاش و همت خود را برای خدمت رسانی به هموطنان در تعطیلات نوروز بکار می بندند.
رئیس ستادهماهنگی خدمات سفر گناوه افزود: شهر گناوه نه تنها درتعطیلات نوروز بلکه درهمه فصول میزبان جمعیت زیادی از گردشگران و مسافران است که باید مسئولان کشوری و استانی نگاه ویژه ای به این منطقه داشته باشند.
وی اظهارداشت: به منظور خدمات رسانی شایسته به میهمانان نوروزی و مردم این شهرستان، ستاد خدمات سفر به تشکیل ۱۲ کمیته اقدام که هرکدام از آنها طبق شرح وظایفی که در اختیار دارند برنامه ریزی و خدمت رسانی می کنند.
شهرستان‌ گناوه به لحاظ دارا بودن جاذبه های متعدد نظیر ساحل و دریا، ارزانی سفر و اقامت، وفور کالاهای خارجی و آب وهوای مناسب ماه های پایانی سال به قطب گردشگری داخلی و به یکی از پر رونق‌ترین شهرهای گردشگری جنوب کشور و اقامت پذیر در چندسال اخیر تبدیل شده است./ایرنا